*Slika je simbolična
Skladišče 6
186,09 EUR / kos
Za 4 gume 744,38 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8904365506639 |
| Znamka | Ascenso |
| Model | IMB160 |
| Širina | 400 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15.5 col |
| Tip vozila | Agrokulturna mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Hrup | 0 dB |
Priporočamo
Ascenso IMB160 400/60 R15.5 146A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 180,51 EUR
Preveri zalogo
Ascenso IMB161 400/60 R15.5 145A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 196,07 EUR
Preveri zalogo
Ascenso IMB161 400/60 R15.5 148A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 197,11 EUR
Preveri zalogo
Ascenso FTB190 400/60 R15.5 148A8
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 198,08 EUR
Preveri zalogo
Ascenso FTB190 400/60 R15.5 145A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 198,95 EUR
Preveri zalogo
Ascenso IMB161 400/60 R15.5 149A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 211,31 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx SMF-18 400/60 R15.5 155A6
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 250,58 EUR
Preveri zalogo
Ascenso FTB190 400/60 R15.5 151A8
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 251,61 EUR
Preveri zalogo

