*Slika je simbolična
Skladišče 7
84,70 EUR / kos
Za 4 gume 338,81 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322131530 |
| Znamka | Lassa |
| Model | MULTIWAYS 2 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Ojačana | Da |
| Teža | 8.96 kg |
Priporočamo
Trazano Z-401 205/55 R17 95V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 48,69 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-507 205/55 R17 95V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,39 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 52,40 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 205/55 R17 95V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,16 EUR
Preveri zalogo
Sunny NA305 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 54,72 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 205/55 R17 95W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,11 EUR
Preveri zalogo
Ceat SECURADRIVE 205/55 R17 95W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 55,67 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,20 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,65 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 205/55 R17 95W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,65 EUR
Preveri zalogo

