Skladišče 7
133,41 EUR / kos
Za 4 gume 533,65 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2023
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998563468662 |
| Znamka | Hankook |
| Model | H750A |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 11.41 kg |
Priporočamo
Trazano Z-507 225/60 R17 103V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,26 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 225/60 R17 99V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,59 EUR
Preveri zalogo
Hifly HT601 SUV 225/60 R17 99H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,09 EUR
Preveri zalogo
Novex AS 5G XL 225/60 R17 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 67,33 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/60 R17 99V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,06 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON XL 225/60 R17 103V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 68,37 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 225/60 R17 103H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,44 EUR
Preveri zalogo
Trazano SU318 225/60 R17 103V
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,50 EUR
Preveri zalogo

