*Slika je simbolična
| EAN | 4038526473110 |
| Znamka | Cooper |
| Model | DISCOVERER AT3 SPORT 2 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 116 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 17.146 kg |
Priporočamo
Strial STR ROAD-TERRAIN 265/75 R16 116S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 85,16 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 265/75 R16 116S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 100,58 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 AT 265/75 R16 116T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 104,66 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 265/75 R16 123S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 109,29 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AT781 RBL 3PMSF 265/75 R16 116T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 143,79 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 265/75 R16 119R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 158,75 EUR
Preveri zalogo
Maxxis MT764 RWL POR 265/75 R16 112N
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 173,05 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 265/75 R16 119S RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 173,78 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 OWL 265/75 R16 114T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 177,10 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK MT01 265/75 R16 119Q
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 191,99 EUR
Preveri zalogo

