*Slika je simbolična
| EAN | 4038526443205 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART 2 |
| Širina | 120 mm |
| Višina | 70 mm |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 56 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Skuter |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 3.99 kg |
Priporočamo
Mitas TOURING FORCE-SC 120/70 R15 56P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,95 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI TWIST 120/70 R15 56S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,10 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 120/70 R15 56S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,00 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 120/70 R15 56S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 59,48 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 120/70 R15 56S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,55 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 120/70 R15 56S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 60,84 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 120/70 R15 56S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 62,38 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 120/70 R15 56S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,09 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 120/70 R15 56P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,48 EUR
Preveri zalogo

