*Slika je simbolična
Skladišče 2
225,56 EUR / kos
Za 4 gume 902,23 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
213,48 EUR / kos
Za 4 gume 853,92 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526511775 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | TRX MISSION |
| Širina | 150 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 70 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Poletje |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 9.19 kg |
Priporočamo
Mitas ENDURO TRAIL XT+ 150/70 R18 70T
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 122,96 EUR
Preveri zalogo
Dunlop ARROWMAX GT601 150/70 R18 70H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 134,01 EUR
Preveri zalogo
Mitas ENDURO TRAIL PLUS 150/70 R18 70H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 134,06 EUR
Preveri zalogo
Metzeler KAROO STREET 150/70 R18 70V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 134,62 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BT016 PRO 150/70 R18 70W
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 135,53 EUR
Preveri zalogo
Continental TKC80 TWINDURO 150/70 R18 70Q
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 136,82 EUR
Preveri zalogo
Mitas ENDUROTRAIL ADV 2 150/70 R18 70V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 137,96 EUR
Preveri zalogo
Metzeler KAROO EXTREME 150/70 R18 70S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 142,49 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION RALLY STR 150/70 R18 70V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 149,28 EUR
Preveri zalogo

