Skladišče 1
69,59 EUR / kos
Za 4 gume 278,34 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
84,22 EUR / kos
Za 4 gume 336,87 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8807622225963 |
| Znamka | Nexen |
| Model | N BLUE S |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 82 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | B |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Teža | 6.65 kg |
Priporočamo
Duraturn MOZZO WINTER 185/55 R15 82H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 36,60 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 185/55 R15 82H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,81 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MAXIMUS M1 185/55 R15 82V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 39,14 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/55 R15 82V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,11 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/55 R15 82V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,33 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 185/55 R15 82V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,18 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 185/55 R15 82H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,53 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/55 R15 86V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,17 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 185/55 R15 86V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,75 EUR
Preveri zalogo

