CONTINENTAL TKC80 TWINDURO 110/80 R18 58Q
*Slika je simbolična
Skladišče 7
76,27 EUR / kos
Za 4 gume 305,06 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238440966 |
| Znamka | Continental |
| Model | TKC80 TWINDURO |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 58 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 4.7 kg |
Priporočamo
Mitas MC23 ROCKRIDER 110/80 R18 58P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,50 EUR
Preveri zalogo
Mitas ENDURO TRAIL XT+ 110/80 R18 58T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,30 EUR
Preveri zalogo
Vee Rubber VRM122 110/80 R18 62P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,09 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT ROAD 3 110/80 R18 58(W)
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 75,94 EUR
Preveri zalogo
Continental TKC80 TWINDURO 110/80 R18 58Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,27 EUR
Preveri zalogo
Michelin ANAKEE ADVENTURE 110/80 R18 58V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 94,11 EUR
Preveri zalogo
Michelin ANAKEE WILD 110/80 R18 58S
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,83 EUR
Preveri zalogo
Michelin ANAKEE STREET 110/80 R18 58S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,06 EUR
Preveri zalogo
Metzeler MCE 6 DAYS EXTREME 110/80 R18 58R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,63 EUR
Preveri zalogo

