INTER ACTION VELOCITY 7X15 4X114 ET42 CH73
*Slika je simbolična
Skladišče 5
128,45 EUR / kos
Za 4 gume 513,80 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8720701750739 |
| Znamka | Inter Action |
| Model | VELOCITY |
| Velikost | 15 col |
| Širina | 6.5 col |
| Razmak | 4X114 |
| ET | 42 |
| Sredinjska luknja | 73.1 mm |
| Pokrovček sredinjske luknje | Da (0 mm) |
| Dodatna dolžina vijakov | 0 mm |
| Material | Aluminij |
| Indeks nosilnosti | 620 kg |
| Primerno za zimo | Ne |
| Primerno za TPMS senzor | Da |
| Barva | Antracit / mat / polirana |
| Teža | 7.8 kg |

