Skladišče 1
68,73 EUR / kos
Za 4 gume 274,92 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4717784292656 |
| Znamka | Maxxis |
| Model | UE168 |
| Širina | 175 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 95 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Lahko tovorno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A867 175/75 R16 101R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 50,82 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 175/75 R16 101S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,42 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-CT8 175/75 R16 101R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,36 EUR
Preveri zalogo
Lassa MULTIWAYS-C 175/75 R16 101Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,42 EUR
Preveri zalogo
Maxxis MCV3+ 175/75 R16 101R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 85,63 EUR
Preveri zalogo
Nexen WG WT1 175/75 R16 101R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 89,14 EUR
Preveri zalogo
Hankook RW12 175/75 R16 101R
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 116,73 EUR
Preveri zalogo

