*Slika je simbolična
Skladišče 7
86,54 EUR / kos
Za 4 gume 346,16 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322131356 |
| Znamka | Lassa |
| Model | MULTIWAYS 2 |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 9.4 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 53,70 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 215/55 R17 98V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,51 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE SPRINT 215/55 R17 98W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 56,73 EUR
Preveri zalogo
Novex SP A5 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,45 EUR
Preveri zalogo
Aplus AS909 ALL SEASON XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 57,81 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 215/55 R17 98W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 58,49 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF820 XL 215/55 R17 98W
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 59,77 EUR
Preveri zalogo

