*Slika je simbolična
Skladišče 7
357,48 EUR / kos
Za 4 gume 1.429,94 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8859291422341 |
| Znamka | Ling Long |
| Model | KTS300 |
| Širina | 385 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 22.5 col |
| Indeks nosilnosti | 164 |
| Indeks hitrosti | K |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 75.1 kg |
Priporočamo
Avantech TRR1000 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 280,88 EUR
Preveri zalogo
Avantech APM2000 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 283,43 EUR
Preveri zalogo
Trazano SMART TRANS T48 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 288,54 EUR
Preveri zalogo
Avantech STR1000 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 294,92 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS T47 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 316,63 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS T47 385/65 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 326,84 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S17 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 331,95 EUR
Preveri zalogo
Tegrys TE48T 385/65 R22.5 164K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 339,61 EUR
Preveri zalogo
Ling Long KXA400 385/65 R22.5 164J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 339,61 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LZ300 385/65 R22.5 160K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 345,99 EUR
Preveri zalogo

