BRIDGESTONE DURAVIS VAN 195/60 R16 99H
*Slika je simbolična
Skladišče 7
144,97 EUR / kos
Za 4 gume 579,89 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342089218 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | DURAVIS VAN |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 99 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 9.34 kg |
Priporočamo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,90 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,84 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,27 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 52,66 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/60 R16 89V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,96 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 195/60 R16 89H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 56,27 EUR
Preveri zalogo

