*Slika je simbolična
Skladišče 3
711,04 EUR / kos
Za 4 gume 2.844,16 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
773,74 EUR / kos
Za 4 gume 3.094,96 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528703410133 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILSP CUP2 R K1 |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 110 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Hrup | 0 dB |
Priporočamo
Ling Long SPORT MASTER 315/35 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,36 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 315/35 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 104,55 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 315/35 R20 110Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 114,01 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 315/35 R20 110Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 118,13 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 315/35 R20 110V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 128,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER WINTER 315/35 R20 110V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 136,78 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone POTENZA SPORT 315/35 R20 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,30 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 315/35 R20 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,92 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE M/S XL 315/35 R20 110V
Na zalogi 18 kosov v centralnem skladišču
Že od 143,34 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT SPORT 4S 315/35 R20 110Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 154,33 EUR
Preveri zalogo

