*Slika je simbolična
| EAN | 4038526444059 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART 2 |
| Širina | 150 mm |
| Višina | 70 mm |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 64 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Skuter |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 5.711 kg |
Priporočamo
Mitas TOURING FORCE-SC 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,44 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,59 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 150/70 R13 64S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 64,88 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,02 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SCOOTER 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,50 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL SCOOTER 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,50 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,33 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,93 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,07 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,28 EUR
Preveri zalogo

