*Slika je simbolična
Skladišče 2
165,13 EUR / kos
Za 4 gume 660,53 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
155,82 EUR / kos
Za 4 gume 623,27 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526341303 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | TRAILMAX RAID |
| Širina | 130 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 65 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 4.9 kg |
Priporočamo
Mitas STONE KING 130/80 R17 65N
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,12 EUR
Preveri zalogo
Continental TKC80 TWINDURO 130/80 R17 65S
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,80 EUR
Preveri zalogo
Pirelli SCORPION TRAIL II 130/80 R17 65V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 101,30 EUR
Preveri zalogo
Metzeler TOURANCE 130/80 R17 65S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 101,51 EUR
Preveri zalogo
Metzeler TOURANCE 130/80 R17 65S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 103,96 EUR
Preveri zalogo
Mitas TERRA FORCE-R 130/80 R17 65H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,40 EUR
Preveri zalogo
Mitas ENDURO TRAIL XT+ 130/80 R17 65R
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 108,73 EUR
Preveri zalogo
Continental TKC80 TWINDURO 130/80 R17 65S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 110,00 EUR
Preveri zalogo
Metzeler TOURANCE 130/80 R17 65S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 112,77 EUR
Preveri zalogo

