*Slika je simbolična
Skladišče 7
191,99 EUR / kos
Za 4 gume 767,95 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4250427430362 |
| Znamka | Falken |
| Model | WILDPEAK MT01 |
| Širina | 265 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 119 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 26.7 kg |
Priporočamo
Strial STR ROAD-TERRAIN 265/75 R16 116S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 85,16 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 265/75 R16 116S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 100,58 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 AT 265/75 R16 116T
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 104,66 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 265/75 R16 123S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 109,29 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AT781 RBL 3PMSF 265/75 R16 116T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 143,79 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK AT3WA 265/75 R16 119R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 158,75 EUR
Preveri zalogo
Maxxis MT764 RWL POR 265/75 R16 112N
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 173,05 EUR
Preveri zalogo
Hankook RF11 265/75 R16 119S RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 173,78 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 OWL 265/75 R16 114T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 177,10 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK MT01 265/75 R16 119Q
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 191,99 EUR
Preveri zalogo

