Skladišče 7
86,03 EUR / kos
Za 4 gume 344,12 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528705812195 |
| Znamka | Kleber |
| Model | DYNAXER HP 4 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 80 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 6.78 kg |
Priporočamo
Trazano Z-107-3 185/55 R14 80V RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 35,23 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/55 R14 80H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 37,07 EUR
Preveri zalogo
Aplus A909 ALLSEASON 185/55 R14 80H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,87 EUR
Preveri zalogo
Ling Long G-M ALL SEASON 185/55 R14 80H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 38,91 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 185/55 R14 80H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 42,76 EUR
Preveri zalogo
Rovelo AVENUE 185/55 R14 80V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 43,58 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/55 R14 80H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,48 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TURI 221 185/55 R14 80H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 46,56 EUR
Preveri zalogo

