*Slika je simbolična
Skladišče 7
68,34 EUR / kos
Za 4 gume 273,38 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998947844022 |
| Znamka | Mitas |
| Model | MC35 S-RACER 2.0 |
| Širina | 100 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 49 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 3 kg |
Priporočamo
Mitas MC35 S-RACER 2.0 100/90 R12 49P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 68,34 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SCOOTER SC 100/90 R12 64P
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 94,27 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO SUPERBIKE 100/90 R12
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 99,84 EUR
Preveri zalogo

