| EAN | 4038526054364 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE + |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 105 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 13.251 kg |
Priporočamo
Aplus A610 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,77 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 275/40 R19 105Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 82,89 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 91,76 EUR
Preveri zalogo
Gripmax PRO WINTER XL 275/40 R19 105V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 102,24 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GRIP MASTER WINTER 275/40 R19 105V RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 107,78 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER WINTER 275/40 R19 105V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 110,00 EUR
Preveri zalogo
Goodyear EAGLE F1 ASYMMETRIC 2 275/40 R19 101Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 112,24 EUR
Preveri zalogo
Maxxis VS6 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 126,45 EUR
Preveri zalogo
Kumho ECSTA SPORT PS72 XL 275/40 R19 105Y
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 138,87 EUR
Preveri zalogo

