*Slika je simbolična
Skladišče 7
137,94 EUR / kos
Za 4 gume 551,77 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8019227432688 |
| Znamka | Pirelli |
| Model | CINTURATO P1 |
| Širina | 195 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 91 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Ojačana | Da |
| Teža | 7.6 kg |
Priporočamo
Hankook H426 195/55 R16 87V RFT
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 28,79 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 195/55 R16 87V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,86 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 195/55 R16 91V RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,29 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-4 195/55 R16 87H RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 45,55 EUR
Preveri zalogo
Rovelo ALL SEASON 195/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,10 EUR
Preveri zalogo
Duraturn MOZZO S+ 195/55 R16 91V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 46,42 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 195/55 R16 91V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 46,79 EUR
Preveri zalogo
Novex SP 5 XL 195/55 R16 91V
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 47,38 EUR
Preveri zalogo

