*Slika je simbolična
Skladišče 3
453,87 EUR / kos
Za 4 gume 1.815,48 EUR
Na zalogi 12 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
530,33 EUR / kos
Za 4 gume 2.121,34 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528707352521 |
| Znamka | Michelin |
| Model | TRX GT-B |
| Širina | 240 mm |
| Višina | 55 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16.33 col |
| Indeks nosilnosti | 94 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 10.91 kg |

