Skladišče 1
195,02 EUR / kos
Za 4 gume 780,07 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 4
196,84 EUR / kos
Za 4 gume 787,36 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
191,51 EUR / kos
Za 4 gume 766,04 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563473765 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K127A XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 100 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 12.13 kg |
Priporočamo
Ling Long GRIP MASTER CS 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 77,28 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 235/45 R20 100V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 82,35 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 82,55 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER CS 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 87,20 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,05 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 235/45 R20 100W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 127,17 EUR
Preveri zalogo
Petlas PRESTIGE SPORT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 129,05 EUR
Preveri zalogo
Nexen N FERA SPORT XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 143,50 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AP3 SUV XL 235/45 R20 100W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 158,60 EUR
Preveri zalogo
Firestone ROADHAWK 2 235/45 R20 100Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 159,91 EUR
Preveri zalogo

