Skladišče 1
55,53 EUR / kos
Za 4 gume 222,10 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913104522 |
| Znamka | Hifly |
| Model | HF805 XL |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 85 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A610 XL 215/35 R19 85Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 65,72 EUR
Preveri zalogo
Hankook K137 215/35 R19 85Y RFP
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 156,84 EUR
Preveri zalogo

