Skladišče 7
286,69 EUR / kos
Za 4 gume 1.146,76 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8808563573502 |
| Znamka | Hankook |
| Model | K137A* XL |
| Širina | 315 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | A |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | A |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 16.54 kg |
Priporočamo
Bridgestone D.SPORT HP 315/35 R21 111(Y)
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 80,29 EUR
Preveri zalogo
Minerva ECOSPEED 2 SUV 315/35 R21 111Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 104,36 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 315/35 R21 111Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 117,85 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP PRO SPORT XL 315/35 R21 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 169,58 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 315/35 R21 111W
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 197,91 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V905 315/35 R21 111W
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 204,25 EUR
Preveri zalogo
Nexen NFERA SPORT 315/35 R21 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 204,42 EUR
Preveri zalogo
Yokohama V906 XL 315/35 R21 111W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 207,15 EUR
Preveri zalogo
Yokohama GEOLANDAR X-CV G057 315/35 R21 111W RFP
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 262,60 EUR
Preveri zalogo
Hankook K127A N0 XL 315/35 R21 111Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 274,01 EUR
Preveri zalogo

