Skladišče 1
116,98 EUR / kos
Za 4 gume 467,93 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6924064101173 |
| Znamka | Aplus |
| Model | A929 A/T BSW XL |
| Širina | 275 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 119 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 73 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Aplus A929 A/T BSW XL 275/60 R20 119T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 116,98 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-HTX RH5 275/60 R20 115S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 141,52 EUR
Preveri zalogo
Comforser CF1100 275/60 R20 119S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 143,08 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER ATX 275/60 R20 119S
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 146,56 EUR
Preveri zalogo
Nexen RO-HTX RH5 275/60 R20 115S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 152,51 EUR
Preveri zalogo
Nokian SNOWPROOF 1 XL 275/60 R20 116H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 174,28 EUR
Preveri zalogo
Maxxis AT781 RBL 3PMSF XL 275/60 R20 116H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 187,50 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G015 RPB 275/60 R20 115H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 194,34 EUR
Preveri zalogo
Toyo OPEN COUNTRY A/T3 3PMSF 275/60 R20 115H
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 198,92 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER AT3 SPORT 2 275/60 R20 116T
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 226,15 EUR
Preveri zalogo

