Skladišče 1
36,93 EUR / kos
Za 4 gume 147,70 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6953913146737 |
| Znamka | Goldline |
| Model | GLP101 |
| Širina | 145 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 12 col |
| Indeks nosilnosti | 69 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long GREEN-MAX ET 145/70 R12 69S
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 26,40 EUR
Preveri zalogo
Goldline GLP101 145/70 R12 69T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 36,93 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF201 145/70 R12 69T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,25 EUR
Preveri zalogo
Petlas ELEGANT PT311 145/70 R12 69T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 38,77 EUR
Preveri zalogo
Michelin XZX 145/70 R12 69S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 84,64 EUR
Preveri zalogo
Pirelli CN54 145/70 R12 69S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 116,45 EUR
Preveri zalogo

