*Slika je simbolična
Skladišče 7
92,38 EUR / kos
Za 4 gume 369,54 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8697322420993 |
| Znamka | Lassa |
| Model | MULTIWAYS-C |
| Širina | 215 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 109 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 12.89 kg |
Priporočamo
Aplus A867 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 59,09 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek RELAMAX 4S 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,69 EUR
Preveri zalogo
Hifly SUPER2000 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 66,30 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MK700 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,29 EUR
Preveri zalogo
Minerva TRANSPORTER 2 215/70 R15 109S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,33 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK VAN 215/70 R15 109R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 70,13 EUR
Preveri zalogo
Ling Long GREEN-MAX VAN 215/70 R15 109R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,17 EUR
Preveri zalogo
Aplus ASV909 ALLSEASON 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 70,50 EUR
Preveri zalogo
Trazano H188 215/70 R15 109R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,57 EUR
Preveri zalogo
Hifly ALL-TRANSIT 215/70 R15 109R
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,74 EUR
Preveri zalogo

