*Slika je simbolična
Skladišče 7
666,43 EUR / kos
Za 4 gume 2.665,70 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3188649806928 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SP PG 8 |
| Širina | 335 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 149 |
| Indeks hitrosti | K |
| Tip vozila | Gradbena mehanizacija |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 54.04 kg |
Priporočamo
Ascenso CLR280 335/80 R20 136B
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 359,04 EUR
Preveri zalogo
Camso MPT 553R 335/80 R20 147A2
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 589,26 EUR
Preveri zalogo
Petlas RM910 335/80 R20 149K
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 644,75 EUR
Preveri zalogo
Mitas MPT-21 335/80 R20 139J
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 662,43 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP T9 335/80 R20 149K
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 666,43 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SP PG 8 335/80 R20 149K
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 666,43 EUR
Preveri zalogo
Firestone DURAFORCE UTLITY 335/80 R20 136B
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 673,44 EUR
Preveri zalogo
Mitas MPT-20 335/80 R20 147K
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 746,40 EUR
Preveri zalogo
Pirelli PS22 335/80 R20 149K
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 753,27 EUR
Preveri zalogo

