Skladišče 3
237,25 EUR / kos
Za 4 gume 948,99 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 6
263,37 EUR / kos
Za 4 gume 1.053,48 EUR
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709234719 |
| Znamka | Michelin |
| Model | PILSP4 FSL |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 98 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | A |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Runflat | Ne |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Trazano SA37 255/45 R17 102W RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 68,14 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone S001 255/45 R17 98W RFT RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 206,04 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILSP4 FSL 255/45 R17 98Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 237,25 EUR
Preveri zalogo
Yokohama ADVAN NEOVA AD09 255/45 R17 102W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 247,70 EUR
Preveri zalogo
Continental SPORT CONTACT 5 255/45 R17 98Y RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 250,95 EUR
Preveri zalogo
Continental TS830P 255/45 R17 98V RFP
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 316,05 EUR
Preveri zalogo

