Skladišče 7
308,37 EUR / kos
Za 4 gume 1.233,46 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528705058685 |
| Znamka | Goodrich |
| Model | ALL TER T/A KO2 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 116 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | E |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 75 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Teža | 22 kg |
Priporočamo
Aplus A929 A/T BSW XL 275/55 R20 117T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 99,19 EUR
Preveri zalogo
Fronway ROCKBLADE AT 2 285/70 R17 121Q
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 137,49 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 285/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 137,51 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MUD TRAC 285/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 142,49 EUR
Preveri zalogo
Ling Long CROSSWIND MT 285/70 R17 121Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 145,49 EUR
Preveri zalogo
Ultraforce TERRA TAMER RTX 285/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 169,43 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK RT01 285/70 R17 121Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 228,59 EUR
Preveri zalogo
Falken WILDPEAK MT01 285/70 R17 121Q
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 231,75 EUR
Preveri zalogo
Yokohama G003 POR 285/70 R17 121Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 261,70 EUR
Preveri zalogo
Cooper DISCOVERER ST MAXX OWL 285/70 R17 121Q
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 274,50 EUR
Preveri zalogo

