BRIDGESTONE BATTLECROSS E50 120/90 R18 65P
*Slika je simbolična
Skladišče 7
98,85 EUR / kos
Za 4 gume 395,41 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286341988314 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | BATTLECROSS E50 |
| Širina | 120 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 65 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 5.9 kg |
Priporočamo
Vee Rubber VRM211B 120/90 R18 65R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,76 EUR
Preveri zalogo
Michelin TRACKER 120/90 R18 65R
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,74 EUR
Preveri zalogo
Mitas MC23 ROCKRIDER 120/90 R18 65R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 83,85 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLECROSS E50 120/90 R18 65P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 84,07 EUR
Preveri zalogo
Mitas TERRAFORCE-EF 120/90 R18 65R
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 84,36 EUR
Preveri zalogo
Michelin STARCROSS MS3 120/90 R18 65M
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 88,49 EUR
Preveri zalogo
Dunlop GEOMAX MX53 120/90 R18 65M
Na zalogi 9 kosov v centralnem skladišču
Že od 90,90 EUR
Preveri zalogo
Continental TKC80 TWINDURO 120/90 R18 65R
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 92,75 EUR
Preveri zalogo

