CONTINENTAL VANCONTACT A-S ULTRA 225/75 R17 114Q
*Slika je simbolična
Skladišče 7
272,18 EUR / kos
Za 4 gume 1.088,73 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238077148 |
| Znamka | Continental |
| Model | VANCONTACT A-S ULTRA |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 75 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 114 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Teža | 16.73 kg |
Priporočamo
Continental VANCONTACT A-S ULTRA 225/75 R17 114Q
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 272,18 EUR
Preveri zalogo

