*Slika je simbolična
Skladišče 7
195,59 EUR / kos
Za 4 gume 782,37 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528709365611 |
| Znamka | Goodrich |
| Model | MUD TER T/A KM3 |
| Širina | 205 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 111 |
| Indeks hitrosti | Q |
| Tip vozila | Terensko vozilo 4x4 |
| Sezona | Poletje |
| Runflat | Ne |
| Teža | 9.5 kg |
Priporočamo
Trazano SL369 205/80 R16 104S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,19 EUR
Preveri zalogo
Minerva RF07 205/80 R16 104S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,43 EUR
Preveri zalogo
Ling Long R620 205/80 R16 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 70,49 EUR
Preveri zalogo
Hifly AT601 XL 205/80 R16 104T
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,16 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek SU800 205/80 R16 110S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 76,38 EUR
Preveri zalogo
Nexen ROADIAN AT 4X4 205/80 R16 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 78,02 EUR
Preveri zalogo
Trazano SL366 205/80 R16 110Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 79,82 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS WINTER 2 + 205/80 R16 104T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,34 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS AT 3 205/80 R16 104T RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,46 EUR
Preveri zalogo
General GRABBER GT PLUS 205/80 R16 104T RFP
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 93,67 EUR
Preveri zalogo

