*Slika je simbolična
Skladišče 2
55,17 EUR / kos
Za 4 gume 220,68 EUR
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526535481 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART 2 |
| Širina | 90 mm |
| Višina | 90 mm |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 46 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Skuter |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 4 kg |
Priporočamo
Mitas TOURING FORCE-SC 90/90 R14 46P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 42,54 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY EXTRA 90/90 R14 52P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,05 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 90/90 R14 46P
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 45,03 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 90/90 R14 46P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 45,25 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT STREET 90/90 R14 52P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,78 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 90/90 R14 46P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,33 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 90/90 R14 46P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 50,33 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 90/90 R14 46P
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 52,80 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 2 90/90 R14 46P
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 55,17 EUR
Preveri zalogo

