*Slika je simbolična
Skladišče 7
62,25 EUR / kos
Za 4 gume 249,00 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528706279027 |
| Znamka | Michelin |
| Model | CITY GRIP 2 |
| Širina | 120 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 14 col |
| Indeks nosilnosti | 61 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 3.54 kg |
Priporočamo
Dunlop SCOOTSMART 120/70 R14 55S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 36,93 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 120/70 R14 55P
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 36,93 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTI TWIST 120/70 R14 55S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 47,84 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone B03 120/70 R14 55S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 50,60 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone B03 120/70 R14 55S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 53,06 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 120/70 R14 55P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 53,34 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 120/70 R14 61P
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,23 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO SCOOTER 120/70 R14 55S
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 54,88 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 120/70 R14 55P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 57,42 EUR
Preveri zalogo

