*Slika je simbolična
| EAN | 4038526339515 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | TT 100 GP |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 58 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 4.9 kg |
Priporočamo
Mitas TERRAFORCE-EF 110/80 R18 58R
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 64,62 EUR
Preveri zalogo
Mitas MC23 ROCKRIDER 110/80 R18 58P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 65,50 EUR
Preveri zalogo
Mitas ENDURO TRAIL XT+ 110/80 R18 58T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 67,30 EUR
Preveri zalogo
Vee Rubber VRM122 110/80 R18 62P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,09 EUR
Preveri zalogo
Continental TKC80 TWINDURO 110/80 R18 58Q
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 74,92 EUR
Preveri zalogo
Michelin ANAKEE WILD 110/80 R18 58S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 96,26 EUR
Preveri zalogo
Michelin ANAKEE STREET 110/80 R18 58S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 97,65 EUR
Preveri zalogo
Metzeler MCE 6 DAYS EXTREME 110/80 R18 58R
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 98,63 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone T31 110/80 R18 58V
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 98,95 EUR
Preveri zalogo

