*Slika je simbolična
Skladišče 7
577,12 EUR / kos
Za 4 gume 2.308,50 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528702167434 |
| Znamka | Michelin |
| Model | X MULTI D2 |
| Širina | 285 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19.5 col |
| Indeks nosilnosti | 154 |
| Indeks hitrosti | L |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 62 kg |
Priporočamo
Avantech APR1000 285/70 R19.5 146L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 223,43 EUR
Preveri zalogo
Avantech DRR1000 285/70 R19.5 146L
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 224,70 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS D21 285/70 R19.5 146M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 231,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano NOVO TRANS S18 285/70 R19.5 146M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 231,09 EUR
Preveri zalogo
Trazano TRANS T41 285/70 R19.5 150J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 237,47 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-S20 285/70 R19.5 146M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 243,86 EUR
Preveri zalogo
Ling Long L-D20 285/70 R19.5 146M
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 250,24 EUR
Preveri zalogo
Petlas RH100 (DR) 285/70 R19.5 146L
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 263,74 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx GH100 285/70 R19.5 150J
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 269,39 EUR
Preveri zalogo
Starmaxx LH100 285/70 R19.5 150J
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 269,39 EUR
Preveri zalogo

