*Slika je simbolična
Skladišče 2
78,06 EUR / kos
Za 4 gume 312,25 EUR
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
71,18 EUR / kos
Za 4 gume 284,74 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4038526335647 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | SCOOTSMART |
| Širina | 150 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 64 |
| Indeks hitrosti | S |
| Tip vozila | Skuter |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 5.7 kg |
Priporočamo
Mitas TOURING FORCE-SC 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 61,44 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 63,59 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 150/70 R13 64S
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 64,88 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ROADTEC SCOOTER 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,75 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SCOOTSMART 150/70 R13 64S
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 71,18 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTISCOOT 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,64 EUR
Preveri zalogo
Michelin POWER PURE SC 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,84 EUR
Preveri zalogo
Michelin CITY GRIP 2 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,28 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX SC1 150/70 R13 64S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 72,45 EUR
Preveri zalogo

