*Slika je simbolična
| EAN | 4038526316967 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | D407 |
| Širina | 180 mm |
| Višina | 65 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 16 col |
| Indeks nosilnosti | 81 |
| Indeks hitrosti | H |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 11.172 kg |
Priporočamo
Continental CONTI TOUR 180/65 R16 81H
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 229,70 EUR
Preveri zalogo
Metzeler ME888 MARATHON 180/65 R16 81H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 237,43 EUR
Preveri zalogo
Metzeler CRUISETEC 180/65 R16 81H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 237,43 EUR
Preveri zalogo
Michelin COMMANDER III TOURING 180/65 R16 81H
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 244,54 EUR
Preveri zalogo
Michelin SCORCHER 31 180/65 R16 81H
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 254,57 EUR
Preveri zalogo
Dunlop D407 180/65 B16 81H
Na zalogi 20 kosov v centralnem skladišču
Že od 258,58 EUR
Preveri zalogo

