BRIDGESTONE T32 110/70 R17 54W
*Slika je simbolična
Skladišče 7
98,36 EUR / kos
Za 4 gume 393,46 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
DOT: 2023
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9996341961812 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | T32 |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 70 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 54 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 4.11 kg |
Priporočamo
Michelin PILOT ROAD 3 110/70 R17 54(W)
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 61,02 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL CITY 110/70 R17 54S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 69,20 EUR
Preveri zalogo
Metzeler SPORTEC STREET 2 110/70 R17 54S
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,87 EUR
Preveri zalogo
Michelin PILOT ROAD 3 110/70 R17 54(W)
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,87 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX Q-LITE 110/70 R17 54H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 76,56 EUR
Preveri zalogo
Mitas SPORT FORCE+ 110/70 R17 54(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 83,40 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX GPR300 110/70 R17 54(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 84,33 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX S21 110/70 R17 54W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 84,76 EUR
Preveri zalogo

