*Slika je simbolična
Skladišče 3
445,59 EUR / kos
Za 4 gume 1.782,37 EUR
Na zalogi 6 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
535,95 EUR / kos
Za 4 gume 2.143,78 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3528701082417 |
| Znamka | Michelin |
| Model | MXW |
| Širina | 255 mm |
| Višina | 45 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 11.75 kg |
Priporočamo
Michelin MXW 255/45 R15 93W
Na zalogi 10 kosov v centralnem skladišču
Že od 445,59 EUR
Preveri zalogo

