*Slika je simbolična
Skladišče 7
338,52 EUR / kos
Za 4 gume 1.354,06 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998526068903 |
| Znamka | Goodyear |
| Model | ULTRAGRIP PERFORMANCE 3 |
| Širina | 295 mm |
| Višina | 35 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 21 col |
| Indeks nosilnosti | 107 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 15.97 kg |
Priporočamo
Maxtrek FORTIS T5 295/35 R21 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 43,19 EUR
Preveri zalogo
Minerva FROSTRACK UHP 295/35 R21 107V
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 96,09 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 295/35 R21 107Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,59 EUR
Preveri zalogo
Aplus A610 XL 295/35 R21 107Y
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 102,98 EUR
Preveri zalogo
Gripmax STATURE HT XL 295/35 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 106,87 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 295/35 R21 107Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 108,28 EUR
Preveri zalogo
Hifly HF805 XL 295/35 R21 107Y
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 109,11 EUR
Preveri zalogo
Lassa COMPETUS HP 2 295/35 R21 107Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 135,05 EUR
Preveri zalogo
Sava INTENSA SUV 2 295/35 R21 107Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 140,92 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 295/35 R21 107W
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 144,44 EUR
Preveri zalogo

