Skladišče 7
66,99 EUR / kos
Za 4 gume 267,95 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 6938112629465 |
| Znamka | Trazano |
| Model | SA37 |
| Širina | 225 mm |
| Višina | 40 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 93 |
| Indeks hitrosti | Y |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 72 dB |
| Razred hrupa | 2 |
| Ojačana | Da |
| Zaščita platišča | Da |
| Teža | 10.55 kg |
Priporočamo
Fronway FRONWING AS 225/40 R19 93W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 54,95 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-401 225/40 R19 93W RFP
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 56,92 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 64,73 EUR
Preveri zalogo
Trazano SA37 225/40 R19 93Y RFP
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 66,99 EUR
Preveri zalogo
Ceat SPORTDRIVE 225/40 R19 93Y
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 71,78 EUR
Preveri zalogo
Ling Long SPORT MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 71,86 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 225/40 R19 93Y
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 73,81 EUR
Preveri zalogo
Gripmax SUREGRIP AS XL 225/40 R19 93W
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 81,38 EUR
Preveri zalogo

