VREDESTEIN QUATRAC 5 145/80 R13 75T
Skladišče 1
59,32 EUR / kos
Za 4 gume 237,29 EUR
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 3 do 6 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 8714692800740 |
| Znamka | Vredestein |
| Model | QUATRAC 5 |
| Širina | 145 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 13 col |
| Indeks nosilnosti | 75 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Celosezonska |
| Kotalni upor | D |
| Zavorni razred | C |
| Hrup | 69 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
Priporočamo
Ling Long GREEN-MAX ET 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 30,52 EUR
Preveri zalogo
Minerva ALL SEASON MASTER 145/80 R13 79T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 32,05 EUR
Preveri zalogo
Lassa SNOWAYS 3 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,43 EUR
Preveri zalogo
Kormoran ROAD 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 44,58 EUR
Preveri zalogo
Kormoran KOR ALL SEASON 145/80 R13 75T
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 49,55 EUR
Preveri zalogo
Fronway FRONWING AS 145/80 R13 75T
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 50,39 EUR
Preveri zalogo

