*Slika je simbolična
Skladišče 7
119,96 EUR / kos
Za 4 gume 479,83 EUR
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9998705800260 |
| Znamka | Michelin |
| Model | ANAKEE ADVENTURE |
| Širina | 110 mm |
| Višina | 80 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 19 col |
| Indeks nosilnosti | 59 |
| Indeks hitrosti | V |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 5.16 kg |
Priporočamo
Mitas ENDURO TRAIL XT+ 110/80 R19 59T
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
Že od 88,28 EUR
Preveri zalogo
Mitas ENDURO TRAIL XT+ 110/80 R19 59T
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,46 EUR
Preveri zalogo
Mitas TERRA FORCE-R 110/80 R19 59V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 99,96 EUR
Preveri zalogo
Metzeler TOURANCE 110/80 R19 59H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 109,36 EUR
Preveri zalogo
Continental TKC80 TWINDURO 110/80 R19 59Q
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 113,29 EUR
Preveri zalogo
Metzeler TOURANCE 110/80 R19 59V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 114,63 EUR
Preveri zalogo

