CONTINENTAL CONTI MOTION 160/60 R17 69(W)
*Slika je simbolična
Skladišče 7
93,18 EUR / kos
Za 4 gume 372,71 EUR
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 4019238559255 |
| Znamka | Continental |
| Model | CONTI MOTION |
| Širina | 160 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 17 col |
| Indeks nosilnosti | 69 |
| Indeks hitrosti | (W) |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Poletje |
| Teža | 5.89 kg |
Priporočamo
Continental CONTI MOTION 160/60 R17 69(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 93,18 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO II 160/60 R17 69(W)
Na zalogi 1 kos v centralnem skladišču
Že od 94,11 EUR
Preveri zalogo
Metzeler M3 160/60 R17 69(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 94,11 EUR
Preveri zalogo
Metzeler M5 160/60 R17 69(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 95,19 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO 160/60 R17 69(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 98,63 EUR
Preveri zalogo
Pirelli ANGEL ST 160/60 R17 69(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 101,30 EUR
Preveri zalogo
Mitas SPORT FORCE+ 160/60 R17 69(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 102,63 EUR
Preveri zalogo
Pirelli DIABLO ROSSO II 160/60 R17 69(W)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,30 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BATTLAX S21 160/60 R17 69W
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 115,96 EUR
Preveri zalogo
Dunlop SPORTMAX GPR300 160/60 R17 69(W)
Na zalogi 13 kosov v centralnem skladišču
Že od 118,68 EUR
Preveri zalogo

