*Slika je simbolična
Skladišče 2
150,12 EUR / kos
Za 4 gume 600,48 EUR
Na zalogi 17 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
Skladišče 7
149,28 EUR / kos
Za 4 gume 597,12 EUR
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3188642247445 |
| Znamka | Dunlop |
| Model | D602 |
| Širina | 100 mm |
| Višina | 90 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 18 col |
| Indeks nosilnosti | 56 |
| Indeks hitrosti | P |
| Tip vozila | Motocikel |
| Sezona | Celosezonska |
| Zaščita platišča | Ne |
| Teža | 4.22 kg |
Priporočamo
Metzeler LASERTEC 100/90 R18 56(V)
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 97,05 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTIGO! 100/90 R18 56H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 105,91 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone ADVENTURE CROSS AX41 100/90 R18 56P
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 106,71 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone BT46 100/90 R18 56H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 113,17 EUR
Preveri zalogo
Michelin ROAD CLASSIC 100/90 R18 56H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 113,54 EUR
Preveri zalogo
Michelin ROAD CLASSIC 100/90 R18 56V
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 113,54 EUR
Preveri zalogo
Continental CONTIGO! 100/90 R18 56V
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 114,92 EUR
Preveri zalogo
Dunlop TT 100 GP 100/90 R18 56H
Na zalogi 5 kosov v centralnem skladišču
Že od 115,22 EUR
Preveri zalogo
Metzeler LASERTEC 100/90 R18 56(V)
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 115,75 EUR
Preveri zalogo

