*Slika je simbolična
Skladišče 7
54,42 EUR / kos
Za 4 gume 217,67 EUR
Na zalogi 7 kosov v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 9986341804010 |
| Znamka | Firestone |
| Model | WINTERHAWK 4 |
| Širina | 185 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 15 col |
| Indeks nosilnosti | 84 |
| Indeks hitrosti | T |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Teža | 7.46 kg |
Priporočamo
Aplus A609 XL 185/60 R15 88H
Na zalogi 20+ kosov v centralnem skladišču
Že od 39,16 EUR
Preveri zalogo
Alliance AL30 - DOT22 185/60 R15 88H
Na zalogi 19 kosov v centralnem skladišču
Že od 39,28 EUR
Preveri zalogo
Ling Long COMFORT MASTER 185/60 R15 88H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 40,16 EUR
Preveri zalogo
Maxtrek MAXIMUS M2 185/60 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,12 EUR
Preveri zalogo
Trazano Z-107-3 185/60 R15 84H
Na zalogi 8 kosov v centralnem skladišču
Že od 41,13 EUR
Preveri zalogo

