BRIDGESTONE BLIZZAK 6 235/60 R20 108W
Skladišče 7
204,28 EUR / kos
Za 4 gume 817,11 EUR
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
-
+
V košarico
Dobava: 2 do 3 delovnih dni
Preveri zalogo:
trgovina@po-gume.si /
070 833 333
| EAN | 3286342892610 |
| Znamka | Bridgestone |
| Model | BLIZZAK 6 XL |
| Širina | 235 mm |
| Višina | 60 mm |
| Tip izdelave | R |
| Premer platišča | 20 col |
| Indeks nosilnosti | 108 |
| Indeks hitrosti | W |
| Tip vozila | Osebno vozilo |
| Sezona | Zima |
| Kotalni upor | C |
| Zavorni razred | B |
| Hrup | 70 dB |
| Razred hrupa | B |
| Runflat | Ne |
| Ojačana | Da |
| Teža | 10.13 kg |
Priporočamo
Bridgestone BLIZZAK 6 235/60 R20 108W
Na zalogi 4 kosi v centralnem skladišču
Že od 204,28 EUR
Preveri zalogo
Continental TS850P 235/60 R20 108V RFP
Na zalogi 3 kosi v centralnem skladišču
Že od 255,00 EUR
Preveri zalogo
Bridgestone ALENZA 001 * ENLITEN XL 235/60 R20 108H
Na zalogi 2 kosa v centralnem skladišču
Že od 303,33 EUR
Preveri zalogo

